Wyszukiwarka ofert


O firmie

Głównym profilem firmy ebiam jest pośrednictwo w obrocie nieruchomościami: sprzedaż, kupno, zamiana, wynajem mieszkań, domów, powierzchni komercyjnych, gruntów, a także wsparcie dla klientów, którzy chcą sprzedać nieruchomość bez pośrednika.

 

ebiam świadczy usługi w oparciu o szczególną dbałość o dobro Klientów. Wysoką jakość usług gwarantuje profesjonalizm i kompleksowe przeprowadzanie wszystkich transakcji. Wielką wagę przykłada się do indywidualnego podejścia do Klientów. Dokładamy wszelkich starań, aby znaleźć nieruchomość spełniającą kryteria i wymagania Klienta, a także dostosowaną do jego możliwości finansowych.

 

Dbamy o nieustanne uzupełnianie swojej wiedzy na temat rynku nieruchomości, zagadnień prawnych oraz uczestniczymy w konferencjach podnoszących kwalifikacje.

 

Do dyspozycji Klientów jest nasza strona internetowa, na której prezentujemy aktualne oferty z dokładnym opisem nieruchomości, zdjęciami i lokalizacją na mapie. Strona jest systematycznie aktualizowana. Korzystając z szeregu dostępnych parametrów, Klienci mogą wyszukać tylko te nieruchomości, które spełniają ich oczekiwania. Mogą także zgłosić swoje preferencje w zakresie nieruchomości, jakiej poszukują w celu kupna lub najmu.

Strona internetowa jest jednocześnie kanałem komunikacyjnym z Klientami, kompleksowa obsługa transakcji odbywa się w Internecie. Klient jest na bieżąco informowany o wszelkich działaniach prowadzących do korzystnej sprzedaży lub wynajmu nieruchomości.

 

Firma świadczy także usługi w zakresie pośrednictwa w znalezieniu pracy.

agencja zatrudnienia/27267780_2016479551927312_1997129040_o.jpg

 

 

MISJA

 

Misją firmy jest pośredniczenie w obrocie nieruchomościami z poszanowaniem norm etycznych i zawodowych, działając w najlepiej pojętym interesie Klienta, mając na celu jego bezpieczeństwo, komfort i satysfakcję. Staramy się  realizować  potrzeby Klientów i urzeczywistniać  ich marzenia o bezpiecznym i komfortowym domu.


Misja firmy ebiam jest ściśle związana ze specyfiką rynku, na którym istnieje. Tym specyficznym rynkiem jest rynek usług, w którym kładzie się szczególny nacisk na stworzenie korzystnego wizerunku firmy i pozyskanie zaufania potencjalnego Klienta. Podstawą sukcesu jest zadowolenie Klientów, które może być osiągnięte tylko dzięki jakości i rzetelności oferowanych usług oraz przeprowadzonych transakcjach.

 

Starannie dobieramy oferty z uwzględnieniem wymaganych kryteriów, w tym: lokalizacji, powierzchni, ceny. Dbałość o każdy szczegół wyróżnia nasza firmę wśród innych. Wierzymy, że dzięki naszym kompetencjom i innowacyjnemu podejściu, udaje nam się osiągnąć satysfakcję Klientów. Stała kontrola jakości świadczonych usług oraz monitorowanie zmian zachodzących w otoczeniu pozwalają na bieżąco dostosowywać politykę firmy do oczekiwań Klientów.

 

Nasze usługi są konkurencyjne ze względu na oferowane ceny i zachowaniu atrakcyjnej i korzystnej relacji pomiędzy ceną i jakością.

 

Stawiamy na nowoczesność i innowacyjność. Nadrzędnym celem jest działanie bez ograniczeń geograficznych. Działamy na terenie całej Unii Europejskiej. Podstawową technologią jest Internet, co sprawia że oferujemy naszym Klientom bezpieczną i wygodną formę komunikacji w środowisku wirtualnym.

 

 


 

proces kupno.bmp

startM.JPG

 

 

 

 

 


 

Oferujemy wsparcie w sprzedaży mieszkania

Działamy wyłącznie w ramach umów na wyłączność


Dlaczego umowa na wyłączność:

 

strzalka.jpeg    pełne zaangażowanie sił i środków w skuteczną sprzedaż mieszkania

strzalka.jpeg    wykorzystanie różnorodnych metod niedostępnych przy innych formach współpracy

strzalka.jpeg  zastosowanie home stagingu - przygotowania mieszkania do sprzedaży (bez dodatkowych kosztów ze strony właściciela mieszkania)

strzalka.jpeg    rozszerzona reklama i dotarcie do większej grupy odbiorców

strzalka.jpeg    opracowanie indywidualnej strategii sprzedaży

strzalka.jpeg    współpraca z innymi biurami nieruchomości

  


Designed by Possible